• Kursy języka włoskiego

  Poznawaj włoski tak jak chcesz
 • Włoski z przyjemnością

  Kursy kreatywne

Ciao!

Chi siamo?

Włochoterapia to połączenie języka włoskiego i psychologii

Mam na imię Katarzyna, jestem italianistką i psychologiem. Już prawie 4 lata temu postanowiłam zrealizować moje marzenie o miejscu, które łączy kursy języka włoskiego najwyższej jakości z najnowszymi odkryciami psychologii w temacie nauczania.

Włochoterapia to obecnie polsko – włoski zespół nauczycieli z pasją, zakochanych we Włoszech i języku włoskim. Nasze kursy to dawka południowego słońca w codziennej rzeczywistości.

Na blogu i w mediach społecznościowych dzielę się wiedzą o Włoszech, języku włoskim i skutecznej nauce.

kurs włoskiego

Oferta

Znajdź kurs idealny dla siebie - możemy spotykać się online lub w Krakowie

Kursy grupowe

Prowadzimy zajęcia w małych grupach 3-6 osób, w Krakowie i online, na każdym poziomie zaawansowania. 

Indywidualnie

Jeśli masz ochotę na kurs tylko dla siebie, sprawdź ofertę zajęć indywidualnych online lub stacjonarnie w centrum Krakowa.

Warsztaty

Interesują Cię spotkania z językiem włoskim i włoską kulturą? Sprawdź aktualną ofertę warsztatów, organizujemy wydarzenia w Krakowie i online.

Prawdziwe składniki kursu włoskiego

Kawa
Kawa
99%
Pizza
Pizza
74%
Wino
Wino
75%
Nauka
Nauka
70%
Podróże do Włoch
Podróże do Włoch
83%

Kursy

Na co możesz liczyć podczas naszego kursu

Włoski profesjonalizm

Podczas kursu będziesz pod najlepszą opieką wykwalifikowanych nauczycieli – pasjonatów języka włoskiego. Prowadzimy kursy wyłącznie języka włoskiego i na tej robocie znamy się jak mało kto!

Przyjemność

Skupiamy się tylko na tym, czego potrzebujesz, zapomnij o nieskończonym wałkowaniu gramatyki, której nie rozumiesz. Stresujące, nudne lekcje? To nie u nas! Wierzymy, że kurs języka ma być przede wszystkim przyjemnością, tym punktem w kalendarzu,…

Skuteczność

Wspólnie dobieramy takie metody nauki, byś czuła (czuł) stały przyrost swoich umiejętności, a to, czego się nauczysz, zostało z Tobą już na zawsze.

Bogactwo

Znaczna część kursu to informacje o kulturze kraju, którego język chcesz poznawać. Dlatego wspólnie dowiemy się, co ma wspólnego Watykan z wróżbitami, gdzie zjeść najlepsze lody w Rzymie i które włoskie miasteczko zamieszkują czarownice.

Jak wyglądają moje kursy?

Blog

Najnowsze wpisy

Rozmowy przy winie – Włochoterapia

Ciao, Z przyjemnością dzielę się wywiadem, w którym mogłam opowiedzieć o mojej pasji do języka włoskiego, włoskich słabościach, o Włoszech z mojej perspektywy i najnowszej, już nieco bardziej oficjalnej pasji…

regulamin zajęć językowych

Regulamin zajęć językowych – dla nauczycieli indywidualnych

Regulamin zajęć językowych – zajęcia indywidualne Specyfika zajęć językowych — wiązanie się z pojedynczymi Klientami na dłuższy czas — powoduje konieczność zabezpieczenia płynności swoich przychodów i przewidywalności grafiku poprzez regulamin…

materiały do nauki włoskiego dla początkujących

Materiały do nauki włoskiego dla początkujących

Materiały do nauki włoskiego dla początkujących Na początku nauki nowego języka wybór materiałów nie jest prosty. Rynek ma wiele propozycji, ale nie zawsze łatwo znaleźć to, co wśród nich wartościowe.…

Recenzje Kursantów

Joanna:

Wloskiego z Włochoterapia ucze się już prawie 2 lata. Spontanicznie podjęta decyzja o nauce j. włoskiego okazała się być jedną z tych decyzji, które rozswietliły moje życie 😍 jako osoba mocno zapracowana i zabiegana cudem znajdująca czas dla siebie nagle potrafilam zdezorgsnizować swoje życie tak, aby co tydzień widzieć sie z Kasią i regularnie się uczyć i powtarzać w ciągu tygodnia. I znając siebie wiem, ze to właściwie tylko Kasi zasługa, we mnie nie ma tyle samozaparcia… KASIA potrafi językiem włoskim zainteresować, pokazuje jak sie nim cieszyć, jak sie nim zachwycić. A do tego bez żadnych… Absolutnie żadnych nacisków tak zmotywować, że ŻYCIE kreci się właściwie od lekcji do lekcji… Prawdziwa odskocznia od rzeczywistości. Czy zmeczona czy w podłym nastroju…

Aśka:

Bardzo polecam naukę języka włoskiego z Kasią. To wyjątkowa nauczycielka, która trafia do najbardziej opornych. 🙂 Dzięki niej nauka stała się dla mnie przyjemnością, a nie obowiązkiem. Kasia dzieli się materiałami, które przygotwuje sama. Jest to strzał w dziesiątkę, ponieważ każdy, nawet najbardziej zawiły problem, którego nie możesz pojąć, jest przedstawiony i wyjaśniony w taki sposób, że wszystko staje się jasne.  Poza doskonaleniem języka włoskiego dowiadujesz się mnóstwo o Włoszech, kulturze, ludziach oraz włoskiej kuchni. Zapewniam, że Kasia zabierze was w wyjątkową włoską podróż, z której już nie będziecie chcieli wracać. 

Pamela:

Bardzo polecam zajęcia z Kasią! Kasia jest przede wszystkim profesjonalistką i bardzo miłą, cierpliwą osobą. Każda lekcja jest dopasowana do indywidualnych potrzeb danej osoby, materiał jest tłumaczony w łatwy i bardzo przyswajalny sposób. Bardzo szybko na zajęciach zaczyna się mówić po włosku. Pierwszy raz zdecydowałam się na kurs online i nie pożałowałam tego. Dzięki Kasi przypomniałam sobie jak bardzo lubię uczyć się języków i pokochałam język włoski. Zdecydowanie polecam kursy Kasi zarówno osobom początkującym jak i tym, którzy znają już trochę język włoski.

Skontaktuj się

  Spodobały Ci się kursy? Masz wątpliwości? Chcesz umówić się ze mną na pierwsze zajęcia? Zostaw wiadomość, a ja skontaktuję się z Tobą.

  Włochoterapia

  Kraków, ul. Wrocławska 31/4

  Numer konta do wpłat: 27 1050 1445 1000 0097 3562 4943

  +48 512 358 487

  • Start
  • O mnie
  • Esencja kursów
  • Składniki
  • Oferta
  • Blog
  • Kontakt