Kursy włoskiego - sprawdź ofertę kursów i zapisz się na swój pierwszy włoski z nami lub umów się na bezpłatną konsultację +48 512 358 487
Facebook Instagram

O mnie

włoski kraków

Włochoterapia to połączenie języka włoskiego i psychologii. Mi chiamo Katarzyna. Na początku swojej drogi łączyłam dwie filologie – włoską i polską w ramach Międzywydziałowych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak ciągle miałam wrażenie, że czegoś mi brakuje – tym czymś okazało się spełnienie marzenia o studiowaniu psychologii. To dało mi zupełnie inne spojrzenie na nauczenie i uczenie się, pozwala mi lepiej zrozumieć problemy, jakie napotykacie podczas kursów językowych, pomaga mi znajdować rozwiązania szyte na miarę każdego z Was – w końcu każdy  jest inny, co nie może zostać bez przełożenia na naukę języka.

Sama nauczanie zaczęłam prawie dekadę temu, a obecnie tworzę w ramach Włochoterapii polsko-włoski zespół, składający się z wyłącznie wykwalifikowanych w nauczaniu lektorów języka włoskiego, dla których nauczanie to nie zwykła praca, a pasja. Moim marzeniem było stworzenie miejsca, w którym język włoski, pasja i doświadczenie łączyłoby zarówno lektorów, jak i Kursantów. Daleko mi było do wizji typowej szkoły, w której anonimowi lektorzy dają Kursantom tony kserówek z gramatyką lub listy słówek. Znacznie bardziej wierzymy w radość spotykania się językiem włoskim, przyjemność rozwoju i możliwość spotkań.

Sprawdź naszą ofertę i rozpocznij swoją Włochoterapię 😉