Vino, per favore! – warsztaty włoskiego z degustacją włoskich win

Lubisz włoskie wino? Podróżujesz do Włoch albo planujesz? Chcesz wiedzieć, jak wybrać włoskie wino, które będzie Ci smakować i na dodatek zamówić je po włosku?

Zapraszam Cię na wyjątkowe spotkanie – z językiem włoskim i włoskim winem. 

Zabierzemy Cię podróż z popularnymi włoskimi winami – w pierwszej części warsztatu pokażę Ci język włoski do użycia wprost w podróży – między innymi nauczę Cię poprawnej włoskiej wymowy, tak, byś w restauracji nie bał(a) się zamówić nawet najtrudniej brzmiącego dania bez pokazywania palcami ;), jak grzecznie poprosić o coś czy uzyskać potrzebne informacje i jak nie popełnić turystycznych wpadek.

W drugiej części opowiemy o winach, które będziemy degustować, tak, byś łatwiej mógł(a) zorientować się we włoskiej restauracji (niekoniecznie we Włoszech ;)), byś zorientował(a) się, jakie są Twoje preferowane smaki i jak rozpoznać, czy wino, które masz w pobliżu, jest faktycznie dobrej jakości (bo wbrew pozorom, cena niekoniecznie jest dobrym wyznacznikiem).

Termin: 25.09 (sobota), godz. 14:00

Poziom: początkujący – nawet dla zupełnie zielonych w temacie wina i języka włoskiego

Cena: 159zł / osoba

Czas trwania: ok. 180 minut

Miejsce: Salon Fine Wine
Zabłocie 35/lok. 1
Kraków

Liczba miejsc ograniczona. 

W cenie: praktyczny warsztat języka włoskiego, degustacja 4 włoskich win, przekąski (talerz wędlin i serów), woda.

Informacje i zapisy poprzez formularz poniżej, przez wiadomość na Facebooku lub Instagramie, telefonicznie: 512-358-487 lub poprzez sklep.


Kontakt: