Włoski online

Prowadzę lekcje włoskiego online przez Skype lub inną aplikację. Indywidualnie i w grupie. Zajęcia stworzone są tak, byś uczyła (uczył) się dokładnie tego, czego potrzebujesz. Język włoski na naszych zajęciach to język od razu gotowy do użycia w życiowych sytuacjach.

Włoski online – zobacz, co zyskujesz:

 • Nie tracisz czasu na dojazdy, nie interesują nas pandemiczne obostrzenia ani inne dokuczliwe kwestie.
 • Możesz wykorzystać przerwę w pracy lub inne momenty, które chcesz wygospodarować na naukę języka.
 • Uczysz się z dowolnego miejsca.
 • W trakcie zajęć możesz pić kawę w swoim ulubionym kubku albo wino 😉 Zajęcia online dają sporą swobodę.

Lekcje włoskiego to trochę południowego słońca w Twoim domu albo biurze. Jestem nauczycielem, który szuka nieszablonowych rozwiązań, który wie, jak wiele radości mogą wnieść spotkania z językiem pizzy i wina, dlatego staram się, by każde z nich było wyjątkowe.

Do wyboru opcje zajęć indywidualnych (cennik obowiązujący od września 2020):

 • Zajęcia włoskiego trwające 45 minut kosztują 100 zł.
 • Zajęcia włoskiego trwające 60 minut kosztują 120 zł.

Zajęcia prowadzę dla osób dorosłych, od poziomu początkującego do zaawansowanego. Za wszystkie kursy jest możliwość wystawienia faktury, nasz włoski możesz wrzucić w koszty.

Najczęstsze pytania:

 • Czy muszę się umawiać na stały termin?
  Nie – wszystko zależy od Twoich preferencji. Jeśli wolisz stały dzień i godzinę, możemy umawiać się w taki sposób, ale jeśli potrzebujesz większej elastyczności, możemy także umawiać się na bieżąco. Jeśli wolisz umawiać się nieregularnie (np. raz na dwa tygodnie), to możemy też umówić się na taką opcję.
 • Czy możemy umówić się na inną długość zajęć niż 45 czy 60 minut?
  Tak – opcje mniej standardowe również wchodzą w grę. Jeśli masz niewiele czasu albo wolisz uczyć się w mniejszych partiach, możemy umówić się na spotkania trwające 30 minut. Jeśli zaś wolisz intensywny maraton z włoskim albo chcesz przygotowujesz się do wyjazdy czy egzaminu, możemy umówić się na 90 lub 120 minut.
 • Jakie dni i pory zajęć są możliwe?
  Pracuję nieregularnie , bo dużo zależy od kursów, które aktualnie prowadzę, dlatego w wiadomości daj znać, jakie są Twoje możliwości – postaramy się dopasować nasze grafiki.
 • Czy mogę umówić się na lekcję próbną?
  Tak – to Twoja decyzja, czy od razu decydujesz się na regularne zajęcia, czy wolisz najpierw sprawdzić, jak wyglądają zajęcia ze mną i czy Ci odpowiadają. Nie prowadzę bezpłatnych lekcji próbnych, ponieważ trwają one tyle samo i przygotowuję się do nich w takim samym stopniu, jak do regularnych zajęć, więc ich koszt jest zgodny ze standardowym cennikiem wyżej.

Tu przeczytasz recenzje zadowolonych Kursantów.

Włoski online – indywidualne pakiety:

Do wyboru również pakiety zajęć:

 • 5x45min. – 499zł

 • 10x45min. – 999zł

Pakiet może być zamkniętym cyklem spotkań lub wstępem do regularnych zajęć. Nasze spotkania będą w pełni dostosowane do Ciebie – możemy w tym czasie nauczyć się podstaw włoskiego, odświeżyć język lub podkręcić Twój włoski, korzystając z luźniejszych chwil.

Pakiet 5 zajęć ważny jest przez 6 tygodni, a pakiet 10 zajęć przez 11 tygodni (chyba że na początku ustalimy inaczej).

Ukończyłam również kurs „Jak uczyć online?”, co daje Ci pewność, że włoski online z Włochoterapią jest kursem w pełni profesjonalnym.

Wystawiam fakturę.

×

Zostańmy w kontakcie!