Włoski online

Prowadzę lekcje włoskiego online przez Skype lub inną aplikację. Indywidualnie i w grupie. Zajęcia stworzone są tak, byś uczyła (uczył) się dokładnie tego, czego potrzebujesz, a język włoski na naszych zajęciach to język od razu gotowy do użycia w życiowych sytuacjach.

Jeśli wolisz zajęcia stacjonarne w Krakowie, sprawdź moją ofertę tutaj.

Włoski online – zobacz, co zyskujesz:

– Nie tracisz czasu na dojazdy, nie interesują nas pandemiczne obostrzenia ani inne dokuczliwe kwestie.

– Możesz wykorzystać przerwę w pracy lub inne momenty, które chcesz wygospodarować na naukę języka.

– Uczysz się z dowolnego miejsca.

– W trakcie zajęć możesz pić kawę w swoim ulubionym kubku albo wino 😉 Zajęcia online dają sporą swobodę.

Lekcje włoskiego to trochę południowego słońca w Twoim domu albo biurze. Jestem nauczycielem, który szuka nieszablonowych rozwiązań. Wiem też, jak wiele radości mogą wnieść spotkania z językiem pizzy i wina, dlatego staram się, by każde z nich było wyjątkowe. Wykształcenie psychologiczne pomaga mi używać metod przyjaznych dla mózgu i szukać rozwiązań skrojonych na indywidualną miarę każdego z moich Kursantów.

włoski online

Do wyboru opcje zajęć indywidualnych – włoski online (cennik obowiązujący od czerwca 2021):

– Zajęcia włoskiego trwające 45 minut kosztują 110 zł.

– Zajęcia włoskiego trwające 60 minut kosztują 130 zł.

Tu możesz kupić lekcję „próbną” lub pojedyncze konsultacje językowe.

Zajęcia prowadzę dla osób dorosłych, od poziomu początkującego do zaawansowanego. Za wszystkie kursy jest możliwość wystawienia faktury, więc nasz włoski możesz wrzucić w koszty.

włoski online

Najczęstsze pytania:

– Czy muszę się umawiać na stały termin?
Nie – wszystko zależy od Twoich preferencji. Jeśli wolisz stały dzień i godzinę, wtedy możemy umawiać się w taki sposób, ale jeśli potrzebujesz większej elastyczności, możemy także umawiać się na bieżąco. Gdy wolisz umawiać się nieregularnie (np. raz na dwa tygodnie), to możemy też umówić się na taką opcję.

– Czy możemy umówić się na inną długość zajęć niż 45 czy 60 minut?
Tak – opcje mniej standardowe również wchodzą w grę. Jeśli masz niewiele czasu albo wolisz uczyć się w mniejszych partiach, możemy umówić się na spotkania trwające 30 minut. A jeśli zaś wolisz intensywny maraton z włoskim albo chcesz przygotowujesz się do wyjazdy czy egzaminu, możemy umówić się na 90 lub 120 minut.

– Jakie dni i pory zajęć są możliwe?
Pracuję nieregularnie , bo dużo zależy od kursów, które aktualnie prowadzę, dlatego w wiadomości daj znać, jakie są Twoje możliwości – postaramy się dopasować nasze grafiki.

– Czy mogę umówić się na lekcję próbną?
Tak – to Twoja decyzja, czy od razu decydujesz się na regularne zajęcia, czy wolisz najpierw sprawdzić, jak wyglądają zajęcia ze mną i czy Ci odpowiadają. Koszt pojedynczej lekcji jest taki sam, jak zajęć regularnych.

włoski online

Tu przeczytasz wszystkie recenzje Kursantów.

Włoski online – formy płatności:

Możemy rozliczać się z góry za dany miesiąc lub w formie pakietów zajęć (po 5 lub 10 spotkań).

Pakiet może być zamkniętym cyklem spotkań lub wstępem do regularnych zajęć. Nasze spotkania będą w pełni dostosowane do Ciebie, więc możemy w tym czasie nauczyć się podstaw włoskiego, odświeżyć język lub podkręcić Twój włoski, korzystając z luźniejszych chwil.

Pakiet 5 zajęć ważny jest przez 6 tygodni, a pakiet 10 zajęć przez 11 tygodni (chyba że na początku ustalimy inaczej).