Kursy włoskiego - sprawdź ofertę kursów i zapisz się na swój pierwszy włoski z nami lub umów się na bezpłatną konsultację +48 512 358 487

Włoski w Krakowie

Facebook Instagram

Włoski w Krakowie – zajęcia regularne

Włoski kocha się z różnych powodów – za jego melodię, za brzmienie, za możliwość użycia podczas wyjątkowych podróży. Czasem związek z tym językiem to splot różnych życiowych wydarzeń. Niezależnie od tego, jakie są powody, dla których szukasz kursu językowego, chętnie będę Ci towarzyszyć w Twojej przygodzie z językiem włoskim.

Nauka języka powinna przebiegać tak, byś mogła (mógł) go użyć w praktycznych sytuacjach, dlatego od samego początku będziemy rozmawiać (nawet jeśli będą to bardzo proste i krótkie zdania), a gramatykę ograniczam do niezbędnego minimum (chyba że Ty chcesz się na niej skupić). By kurs był ciekawszy, zdarzy się nam na pewno korzystanie z gier, oglądanie fragmentów filmów albo nawet bajek i zabawy językowe – zazwyczaj te elementy moi Kursanci wspominają najlepiej.

Istotne informacje:

Pracuję z osobami dorosłymi, od poziomu początkującego do zaawansowanego.

– Nasz włoski możesz wrzucić w koszty, wystawiam fakturę.

– Spotkania odbywają się w Krakowie, przy ul. Wrocławskiej 31/4 (okolice Nowego Kleparza). Z włoską kawą do dyspozycji 😉

Tu sprawdzisz wszystkie recenzje zadowolonych Kursantów.

A jeśli wolisz zajęcia z dowolnego miejsca, bez konieczności dojazdów – sprawdź ofertę zajęć online.

Czy zajęcia regularne są dla Ciebie?

Zajęcia regularne są najlepszym wyborem, jeśli jesteś zdecydowana (zdecydowany) na dłuższą przygodę z językiem włoskim. Sam wybierasz częstotliwość spotkań, która najbardziej Ci odpowiada (najbardziej popularny wybór to zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu). Jeśli nie pasuje Ci stała godzina zajęć, możemy również umawiać się na bieżąco, a także w innych częstotliwościach (np. zajęcia raz na dwa tygodnie).

Włoski w Krakowie – pakiety zajęć

Pakiety mogą być wstępem do regularnych spotkań lub zamkniętym cyklem spotkań. Do wyboru.

Twój włoski na tych kursach może być początkujący lub zaawansowany – najważniejsze, byś określiła/określił, czego potrzebujesz, a ja pomogę zrealizować ci ten cel.

Pakiet 5 zajęć ważny jest przez 6 tygodni, a pakiet 10 zajęć przez 11 tygodni (chyba że na początku ustalimy inaczej).

Jeśli masz pytania lub chciałabyś (chciałbyś) zapisać się na jedną z opcji – wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *