Kursy włoskiego - sprawdź ofertę kursów i zapisz się na swój pierwszy włoski z nami lub umów się na bezpłatną konsultację +48 512 358 487
Facebook Instagram

Zespół

Cristina

Cristina pochodzi i mieszka w północnych Włoszech. Studiowała polonistykę, absolwentka kierunku nauczanie włoskiego jako obcego na Uniwersytecie Bolońskim. Posiada certyfikat glottodydaktyczny CEDILS i również ma doświadczenie w nauczaniu włoskiego jako drugiego języka z dziećmi i nastolatkami we Włoszech. Prowadzi kursy grupowe, zajęcia konwersacyjne i warsztaty, a jej zajęcia są pełne ciekawostek o Włoszech i włoskiej energii 🙂

Dagmara Maryn-Stachurska

Adiunkt w Zakładzie Języka Polskiego UG, absolwentka filologii polskiej i filologii włoskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych Nauczanie języka polskiego jako obcego. Lektorka języka włoskiego i języka polskiego jako obcego. Egzaminatorka podczas egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego. 

Doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa. 

Przez prawie 10 lat żyła zawieszona pomiędzy Mediolanem, a Gdańskiem, z którym ostatecznie związała swoją przyszłość. Miłośniczka Wiecznego Miasta (w Rzymie odbyła staż w Instytucie Polskim) i słonecznej Toskanii, której smaki stara się odtwarzać w swojej gdańskiej kuchni 🙂.

Katarzyna Maniowska

Włoski to jej pasja; absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, kilka lat spędziła we Włoszech, do których zawsze wraca z ogromnym sentymentem. Uwielbia uczyć się języków obcych, jeździć na rowerze i spacerować ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Jest egzaminatorem CELI.

Laura

Pochodzi z północnych Włoch, ale obecnie mieszka w Polsce. Pasjonatka języków obcych, związana zawodowo z nauczaniem swojego ojczystego języka i zarażania włoską, słoneczną kulturą.

Justyna

Pisze o sobie: „Nazywam się Justyna. Jestem z wykształcenia pedagogiem, lektorką, a z zamiłowania trenerem personalnym i joginką. Mieszkam w obcasie włoskiego buta. Zapraszam na lekcje języka włoskiego na których poczujesz zapach południowych cytrusów i szum jońskiego morza. Nauczę Cię prowadzić rozmowę przy porannym espresso i popołudniowym aperitivo. Opowiem Ci o codziennym włoskim życiu i w przystępny sposób wytłumaczę zawiłości gramatyczne.
Moim mottem jest: Sorridi alla vita e la vita ti sorriderà. Uśmiechaj się do życia, a życie uśmiechnie się do Ciebie.”

Bernadeta

Lektorka języka włoskiego z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych. Z językiem włoskim ma do czynienia od 4 roku życia, dzieciństwo spędziła w pięknym i słonecznym miasteczku w środkowej części Włoch, gdzie wciąż mieszka jej najbliższa rodzina. Ukończyła szkołę podstawową, gimnazjum oraz liceum we Włoszech, posiada też włoską maturę. Do polski przeprowadziła się dopiero na studia, jest absolwentką filologii włoskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Nauczanie sprawia jej wielką przyjemność, chętnie dzieli się swoją wiedzą językową na temat Włoch i zaraża pozytywną energią ☀ 

Simone

Pochodzi z Włoch, a obecnie mieszka w Krakowie. Jest pasjonatem języków obcych (mówi płynnie po polsku). Pisze o sobie: kocham poznawać nowych ludzi, podróżować i uprawiać sport. W wolnym czasie, zgodnie ze zwyczajem, zajmuję się przygotowaniem pysznego włoskiego jedzenia.

Jego specjalnością są zajęcia konwersacyjne, jest dostępny online i stacjonarnie w Krakowie.