Kursy w czerwcu i wakacyjne - sprawdź ofertę kursów i zapisz się na swój pierwszy włoski z nami +48 512 358 487
Facebook Instagram

Zespół

Cristina

Cristina pochodzi i mieszka w północnych Włoszech. Studiowała polonistykę, absolwentka kierunku nauczanie włoskiego jako obcego na Uniwersytecie Bolońskim. Prowadzi kursy grupowe i warsztaty.

Ola

Zakochana w północnej Italii absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pisze o sobie w tak: „Roczny pobyt w Turynie upewnił mnie, że przekazywanie miłości do języka włoskiego i włoskiego dolce Vita to moje przeznaczenie. Jestem zafascynowana żywym językiem włoskim, więc z radością opowiem Ci, jak bardzo jest zmienny i jak wiele możesz w nim wyrazić, a także pokażę ci, że włoska kultura to nie tylko Albano i  Romina Power ;)”

Mariola

Spędziła we Włoszech ponad 15 lat. Po licencjacie filologii włoskiej na Uniwersytecie Wrocławskim ukończyła studia magisterskie w Perugii na kierunku nauczanie języka włoskiego.
Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne. Posiada doświadczenia także z młodzieżą szkolną.

Simone

Pochodzi z Włoch, a obecnie mieszka w Krakowie. Jest pasjonatem języków obcych (mówi płynnie po polsku). Pisze o sobie: kocham poznawać nowych ludzi, podróżować i uprawiać sport. W wolnym czasie, zgodnie ze zwyczajem, zajmuję się przygotowaniem pysznego włoskiego jedzenia.

Jego specjalnością są zajęcia konwersacyjne, jest dostępny online i stacjonarnie w Krakowie.

Paolo

Mieszka w Polsce od prawie 20 lat. Posiada bogate doświadczenie z językiem włoskim w szkołach językowych, mówi również po polsku.